Blaty granitowe Gorzów

Blaty granitowe Gorzów Wielkopolski

Szukasz doskonałego blatu do swojej kuchni? Postaw na NEOLIT i nasze umiejętności oraz wiedzę. Jeśli chodzi o blaty granitowe – Gorzów Wlkp. nie zna lepszej firmy, świadczącej równie profesjonalne usługi oraz posiadającej w swoim asortymencie tak wysokogatunkowe materiały, jak my. Szczycimy się tym, że kontynuujemy rodzinną tradycję usług kamieniarskich, ale jednocześnie podążamy za trendami, zawsze oferując naszym klientom to, czego oczekują i na co zasługują. Sprawdź, dlaczego warto wybrać blaty granitowe firmy NEOLIT.

Blaty granitowe i kamienne, czyli moda, która nie przemija

Otwierając dowolny magazyn wnętrzarski w oczy rzucają się masywne, odbijające światło odmiany kamienia – marmury, piaskowce, trawertyny czy granity blatów kuchennych i parapetów. Nowoczesne domy kładą nacisk na spójność motywu, co jest o wiele prostsze przy konsekwentnym zastosowaniu solidnego materiału, z którego wykonane są posadzki, płytki łazienkowe, a także blaty kuchenne i parapety z kamienia. Elementy tego typu od wejścia rzucają się w oczy. Moda na masywne kamienne blaty kuchenne dopuszcza szereg alternatywnych materiałów. O ile lepiej wygląda jednorodna, oszlifowana powierzchnia granitowego blatu od nieprzystających do siebie modeli szafek!

Choć granit to dla wielu najelszy materiał na blat, na rynku można znaleźć wiele innych surowców. Marmur na przykład jest wdzięcznym materiałem, gdyż w naturze występuje w dużych blokach, a poza tym jest łatwy w obróbce – zarówno narzędziowej, jak i ręcznej. Na blat kuchenny nie bardzo się jednak nadaje. Należy pamiętać, że blaty kamienne będą intensywnie eksploatowane, mając stały kontakt z różnego rodzaju płynami: rozgrzany olej, sok cytryny, napoje gazowane. Z tymi czynnikami doskonale radzą sobie blaty z granitu, dlatego są tak chętnie wybierane przez naszych klientów.

Co ciekawe, blaty granitowe nie muszą koniecznie być czarne, a arabeski, w które układają się składniki tekstury, współtworzą urozmaicony deseń. Grubokrystaliczna struktura tej skały głębinowo-magmowej odznacza się wysoką twardością, co okazuje się przydatną właściwością, gdy chodzi o kamienne blaty kuchenne. Dzięki właściwościom granitu odporne są na zarysowania, wysoką temperaturę (nagrzewają się powoli), wilgoć, a czyszczenie ich nie sprawia zbyt wiele trudności. Warto pamiętać jednak, że granit jest ciężki – ale przez to bardzo solidny i żywotny, a także potrzebuje czasem impregnacji (np. woskiem pszczelim).

Blaty granitowe czy blaty kamienne – Gorzów Wielkopolski. Co wybrać?

Blaty z innego kamienia są mniej wytrzymałe niż granitowe. Wybór blatów granitowych będzie więc inwestycją długoterminową, choć kosztowniejszą. Niemniej, czasem nie warto szukać kompromisów, a lepiej jest postawić na sprawdzony produkt, jak blaty granitowe oferowane przez NEOLIT, firmę z miasta Gorzów Wielkopolski. Produkty marmurowe z kolei, jako alternatywa dla granitu, zachwycają wyglądem, ale po latach użytkowania pokryją się siatką zarysowań. Wybór form wykończenia (na mat, połysk, satynowe) stanowi dodatkowy atut, jeśli będziemy się decydować na kamień naturalny.

Kamieniarstwo od dawna już nie zajmuje się tylko nagrobkami, a my nawet w tym zakresie zawsze byliśmy wszechstronni. Wykonujemy nie tylko blaty, ale także parapety, schody, nagrobki, kominki. Zamawiając zarówno blaty kamienne, jak i blaty granitowe Gorzów Wielkopolski, gdzie mieści się nasza firma, nie powinien wydać się nazbyt odległą lokalizacją, szczególnie jeśli chodzi o kamieniarstwo w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie można zamówić również kuchenne blaty o najwyższej jakości. Nasza firma pełni usługi przycinania blatów pod wymiar kuchni, a także dowozi je do domu klienta na terenie Gorzowa.

Blaty kuchenne granitowe Gorzów Wielkopolski – zakład kamieniarski NEOLIT

Jeśli interesują Cię blaty kuchenne – Gorzów Wielkopolski ma firmę, której usługi spełnią Twoje oczekiwania! Doświadczenie w tej branży sprowadza się do rozbudowanej bazy stałych klientów, którzy mają zaufanie do naszych produktów, a także wiedzą, że jesteśmy jedną z firm na terenie Gorzowa, które cały czas poszerzają swój katalog produktowy o nowe elementy. Jesteśmy znani z pomysłowych realizacji oraz tego, że przyjmujemy nawet niestandardowe zlecenia. Korzystając z formularza na naszej stronie, możesz wypytać nas o szczegóły wykonania bądź konkretne produkty, zostawiając swoje dane kontaktowe. Zapraszamy do skorzystania z oferty NEOLIT. Skontaktuj się z nami (napisz lub zadzwoń), kierując do nas zapytanie o właściwości danego rodzaju kamienia czy dostępne faktury granitu i zostawiając swoje dane. Potrzeby klientów są dla nas priorytetem.

Tworzenie blatów granitowych, a także parapetów, schodów, bądź nagrobków z kamienia naturalnego stanowi trzon naszych usług. Ponieważ jakość materiałów i wykonywanych elementów jest dla nas istotna, w naszej ofercie nie znajdziesz „granitowych zlewozmywaków”, czy innych imitacji kamienia naturalnego pod osłoną zastrzeżonej nazwy własnej. My nie mamy w swojej ofercie popularnych (niestety) imitacji granitu. Kupując u nas blat granitowy, otrzymasz doskonały produkt. Skontaktuj się z nami! Oferujemy dowóz z montażem. Nasze blaty granitowe cechuje najlepsze wykonanie, a przy tym ich ceny są na tyle atrakcyjne, że w zestawieniu z jakością zadowolić powinny każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta. Jeśli Twoje miasto to Gorzów Wielkopolski – blaty granitowe wybierz od firmy NEOLIT!

Rodzaje: Blaty granitowe Blaty kamienne

Miejscowości: Gorzów Wielkopolski, Deszczno, Kłodawa, Międzyrzecz, Skwierzyna

Przykładowe realizacje blatów granitowych

KONTAKT

Skontaktuj sie z nami

    Do góry