Blaty granitowe Gorzów

Blaty granitowe Gorzów Wlkp.

Najistotniejszym miejscem w każdej kuchni jest niewątpliwie funkcjonalna powierzchnia robocza – BLAT. Jest widoczny z każdego miejsca w kuchni, ponieważ to płaska pozioma powierzchnia, zazwyczaj dość spora.

Firma NEOLIT korzystając z wieloletniego doświadczenia wie, że jego faktura i kolor są bardzo istotne zarówno pod względem użytkowym jak i wizualnym. Dlatego nasze granitowe blaty kuchenne przyciągają bogactwem wzorów i unikatowymi wykończeniami krawędzi.

NEOLIT stosuje sprawdzone i zaawansowane technologie tworzenia blatów granitowych, co zapewnia ich długoletnie i bezproblemowe użytkowanie.

Blaty granitowe wykorzystywane są jako elementy wykończenia wnętrz, ale nie tylko jako granitowe blaty kuchenne ale także jako lady, kontuary, blaty stołów i biurek.

Firma NEOLIT Michał Górecki gwarantuje, że właściwości naszych blatów granitowych pozwalają na stosowanie ich jako powierzchnie robocze nie tylko w kuchniach ale też jako wyposażenie wnętrz banków, szpitali, restauracji, hoteli oraz innych obiektów użyteczności publicznej.

Z KAMIENIA JESTEŚMY W STANIE ZROBIĆ WSZYSTKO!

Rodzaje: Blaty granitowe Blaty kamienne

Miejscowości: Gorzów Wielkopolski, Deszczno, Kłodawa, Międzyrzecz, Skwierzyna

Przykładowe realizacje blatów granitowych

KONTAKT

Skontaktuj sie z nami

    Do góry