Nagrobki Gorzów Wielkopolski - NEOLIT

Nagrobki granitowe Gorzów - sprzedaż i montaż nagrobków

NEOLIT to młode i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo działające na rynku kamieniarskim, którego jednym z głównych atutów jest kontynuowanie rodzinnych tradycji, co przekłada się na wieloletnie doświadczenie w branży, doskonałą znajomość surowców wykorzystywanych w pracach kamieniarskich oraz umiejętności pozwalające na tworzenie przepięknych i trwałych nagrobków na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oraz całego województwa Lubuskiego.

Zespół naszej firmy tworzą najlepsi fachowcy, kamieniarze z wieloletnim stażem oraz doświadczeniem zbieranym od pokoleń, co pozwala nam na wykonywanie nagrobków oraz innych produktów z branży kamieniarskiej na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy potrafią sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zamówieniom, zarówno na terenie województwa Lubuskiego i miasta Gorzów Wielkopolski będących głównym obszarem naszej działalności, jak i poza granicami naszego kraju. Tworzymy zgrany zespół, znamy kulturę kamieniarską oraz etykę zawodu kamieniarza od podszewki, a tym samym doskonale rozumiemy potrzeby klientów i angażujemy się czynnie w wykonywaną pracę, co przekłada się na najwyższą jakość naszych produktów oraz szybkość realizacji zamówień.

Kamieniarstwo to dla nas pasja, ale nie zapominamy o tym, że jest ono nieodłącznym elementem sztuki sepulkralnej, która w historii miasta Gorzów Wielkopolski jest bogato reprezentowana przez miastowe nekropolie. Stosunkowo nowe cmentarze lokowane na obrzeżach miast pod względem kompozycji przypominają ogrody z ich uporządkowanymi alejkami, kompozycjami z krzewów, drzewek i kwiatów, wyszukaną rzeźbą nagrobka, kapliczkami i masywnymi sarkofagami, porządkującymi przestrzeń nekropolii. Jak zresztą sama nazwa wskazuje, wkraczając na teren cmentarza, przestępuje się próg miasta umarłych, wypełnionego „dedykowaną” ich potrzebom architekturą. Gorzów Wielkopolski jest tego doskonałym przykładem, a nasze realizacje pięknym jej wyrazem.

Doskonale rozumiemy wyjątkowość naszej branży i ten szczególny wymiar każdego z produkowanych przez nas nagrobków. Wiemy, jak ważną formą upamiętnienia bliskich są ich nagrobki, dlatego do naszej pracy podchodzimy nie tylko profesjonalnie, ale i osobiście – wiedząc, że tworząc nagrobek, tworzymy przedmiot niezwykły, bowiem efekt pracy naszych rąk będzie ozdobą miejsca wiecznego spoczynku kogoś, kto był szczególnie ważny dla swoich bliskich. W naszą pracę w kamieniu wkładamy serce, łącząc poczucie estetyki z empatią, precyzją oraz jakością wykorzystywanych surowców. To sprawia, że nagrobki Gorzów Wielkopolski ma niezwykłe, gdyż wykonane przez firmę NEOLIT.

Zdobywane od lat doświadczenie połączone z młodzieńczą fantazją i świeżym spojrzeniem na kamieniarstwo, pozwala nam dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości, zarówno jeśli chodzi o wykonanie samego nagrobka, jak i jego prawidłowy montaż. Nasza praca nie polega jedynie na nadaniu formy granitowym płytom! Dzięki nam, dzięki kamieniarzom w ogóle, w Gorzowie Wielkopolskim stanęło wiele przepięknych nagrobków, które podnoszą estetykę miejskich nekropolii, a jednocześnie stanowią godną ozdobę miejsc wiecznego spoczynku dla zmarłych.

NEOLIT wciąż się rozwija i stale poszerza asortyment oferowanych usług, co sprawia, że dziś nasz zespół jest w stanie zrealizować każde życzenie klienta. Jesteśmy gotowi na wszelkie indywidualne zamówienia i projekty. Pomożemy dobrać również odpowiedni materiał w zależności od potrzeb i możliwości finansowych zleceniodawcy. Nieustannie poszerzając oferowane usługi kamieniarskie spełniamy również wszelkie wymogi i posiadamy odpowiednie narzędzia, by na wniosek najbliższej rodziny przeprowadzić ekshumacje. NEOLIT cechuje wysoka jakość świadczonych usług, solidność, terminowość i przystępna cena. Zapraszamy do współpracy!

Portfolio naszych usług jest znacznie bardziej rozbudowane niż wskazuje nasza specjalizacja, którą są nagrobki w Gorzowie Wielkopolskim i składa się z trzech filarów, którymi są: nagrobki Gorzów, szeroko rozumiane usługi kamieniarskie oraz inne usługi, powiązane z kamieniarstwem. Zajmujemy się profecjonalną produkcją nagrobków, grobowców, a także rzeźbą nagrobną i galanterią. Tworzymy również krzyże i ozdoby drewniane, tablice pamiątkowe oraz zajmujemy się liternictwem nagrobnym i nie tylko. W ramach pozostałych usług, układamy kostkę granitową oraz płytki granitowe, a także polbruk oraz podejmujemy się renowacji nagrobków i cięcia granitu oraz betonu. Niejako osobnym zakresem naszych usług jest produkcja blatów granitowych, parapetów oraz schodów, a nawet wykonywanie prac minikoparką czy ładowarką kołową.

Tym, co dziś niewątpliwie zwraca uwagę, jest zmieniająca się forma nagrobka. Nowoczesne płyty nagrobne naszych nagrobków, kolumbaria, krypty, tablice pamiątkowe wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszej w branży technologii cięcia. Pozwala to na bardzo szeroki zakres formowania materiału. Nowoczesne nagrobki opatrzone są komputerowo przetworzoną na relief czy inną formę graweru fotografią zmarłego, a na światowych targach prezentuje się już modele z kodem QR do zeskanowania, po otwarciu którego w aplikacji wyświetlą nam się informacje o zmarłych. NEOLIT podążą za tymi trendami, chcąc stale rozbudowywać portfolio usług i realizować oczekiwania klientów z Gorzowa Wielkopolskiego, województwa Lubuskiego oraz całego kraju, a nawet państw sąsiadujących.

W branży kamieniarskiej coraz częściej odstępuje się od standardowego katalogu form, tworząc zindywidualizowane projekty dla klientów. Nasz zakład kamieniarski posiada rozbudowaną ofertę, świadcząc w zakresie przygotowania projektu i stworzenia nagrobka profesjonalne usługi, których jakość i wykonanie zachwycą klientów poszukujących wyjątkowych nagrobków. Na zamówienie nasza firma wykonuje pomniki pojedyncze, nagrobki podwójne, jak i nagrobki dziecięce, a po uzgodnieniu motywu udekorujemy również płytę nagrobną w nowoczesne wzory nagrobków granitowych.

Dopełnienie grobowca mającego kultywować pamięć o zmarłym polega między innymi na umieszczeniu na nagrobku zdjęcia. Nieodzowna okaże się także galanteria nagrobka, obejmująca różnego rodzaju wazony, lampiony, granitowe księgi, poduszki i tablice. Przy całej ich różnorodności odmienne projekty realizowane przez nasz zakład kamieniarski wiąże ze sobą jedynie pomysłowość i kunszt wykonania nagrobka – dobór materiału ograniczają jedynie dostępne na rynku produkty, co przy obecnej dostępności kruszców nie przysparza powodów do narzekania.

Jako zakład kamieniarski wierzymy, że nagrobki granitowe (ale również te z marmuru) mają w sobie pewne dostojeństwo, prawdopodobne biorące się z odporności materiału (w szczególności tego pierwszego) na upływ czasu. Znajdą Państwo, że nagrobki w Gorzowie Wielkopolskim naszej produkcji odznaczają się wyjątkowym kunsztem wykonania, gdyż firma Neolit słynie ze swojej staranności. Mając za sobą trzy dekady doświadczenia w branży sepulkralnej, jesteśmy jedną z najbardziej wyspecjalizowanych firm w kraju. Doświadczenie to wiąże się z doskonałym rozeznaniem rynku kamieniarskiego. Podejmujemy się projektów autorskich, ale przyjmujemy też do realizacji zlecenia na podstawie dostarczonego nam wzoru, na bazie którego przygotowujemy niepowtarzalne nagrobki z granitu. Ceny i doskonałe wykonanie, jak przystało na lidera na rynku, są idealnie wyważone.

Podczas zwyczajowego zlecenia wykonujemy projekt nagrobka z granitu dla klientów w Gorzowie Wielkopolskim oraz w każdej innej lokalizacji, który następnie przedstawiamy do konsultacji. Zapraszamy też klienta do zgłaszania swoich sugestii, by nagrobek spełniał określone oczekiwania estetyczne. Kamieniarstwo to nasza pasja, dlatego jesteśmy otwarci na nieszablonowe rozwiązania w zakresie formy, które przetłumaczą oryginalny projekt na indywidualny rys nagrobka. Warto zapytać o szczegóły naszej oferty, czas realizacji, cennik naszych usług – w końcu oferujemy nie tylko nagrobki z płyty granitowej.

Warto pamiętać, że zawsze można wybrać nagrobek z katalogu gotowych wzorów, jednak chętnie opracujemy dla Państwa specjalny projekt rodzinnego nagrobka, najwyższej jakości. Za wytrzymałość oraz precyzję wykonania odpowiadamy my, jednak obecność w gotowym nagrobku osobistych motywów zależy tylko od Państwa. Dzięki nieustannie rozbudowywanej ofercie nasi klienci wracają do nas i korzystają z usług naszej firmy oraz jakości naszych nagrobków granitowych poszukując nowych pomysłów na złożenie osobistego hołdu bliskiej osobie.

Z KAMIENIA JESTEŚMY W STANIE ZROBIĆ WSZYSTKO!

Zapraszamy do współpracy!

Rodzaje nagrobków:

 • Nagrobki pojedyncze
 • Nagrobki podwójne
 • Nagrobki dziecięce
 • Pomniki
 • Sarkofagi
 • Grobowce
 • Skały
 • Krypty
 • Kolumbaria
 • Rzeźby
 • Liternictwo
 • Ławki
 • Galanteria nagrobna (wazony,lampiony)
 • Ekshumacje
 • Inne

Miejscowości woj. Lubuskie: Gorzów Wielkopolski, Deszczno, Kłodawa, Bledzew, Bogdaniec, Lubiszyn, Przytoczna, Pszczew, Santok, Stare Kurowo, Zwierzyn, Kostrzyn nad Odrą, Witnica, Gubin, Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bytom Odrzański, Kożuchów, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Dobiegniew, Drezdenko, Strzelce Krajeńskie, Lubniewice, Sulęcin, Torzym, Świebodzin, Zbąszynek, Sława, Szlichtyngowa, Wschowa, Zielona Góra, Babimost, Czerwieńsk, Kargowa, Nowogród Bobrzański, Sulechów, Gozdnica, Iłowa, Małomice, Szprotawa, Żagań, Jasień, Lubsko, Łęknica, Żary.

Rodzaje nagrobków granitowych w Gorzowie Wielkopolskim

Nagrobki pojedyncze

Nagrobki Gorzów

Nagrobki pojedyncze

Nagrobki podwójne

Nagrobki Gorzów

Nagrobki podwójne

Nagrobki dziecięce

Nagrobki Gorzów

Nagrobki dziecięce

Sarkofagi

Nagrobki Gorzów

Sarkofagi

Grobowce

Nagrobki Gorzów

Grobowce

Skały

Nagrobki Gorzów

Skały

Krypty

Nagrobki Gorzów

Krypty

Kolumbaria

Nagrobki Gorzów

Kolumbaria

Rzeźby

Nagrobki Gorzów

Rzeźby

Liternictwo

Nagrobki Gorzów

Liternictwo

Ławki

Nagrobki Gorzów

Ławki

Ekshumacje

Nagrobki Gorzów

Ekshumacje

Inne

Nagrobki Gorzów

Inne

Nagrobki - zrealizowane projekty w Gorzowie Wielkopolskim

KONTAKT

Skontaktuj sie z nami

  Do góry