Parapety granitowe Gorzów

Parapety granitowe Gorzów Wielkopolski

Szukasz jakości na lata? Szukasz parapetów z granitu? Gorzów Wielkopolski ma w swoim sercu firmę, która się w nich specjalizuje, a do swojej pracy podchodzi z prawdziwą pasją. W urządzaniu wnętrz mieszkań obecnie coraz częściej zwraca się uwagę nie tylko na funkcjonalność rozwiązań, ale i na to, czy materiały współgrają ze sobą, czy wnętrze posiada swój charakter, czy użyteczność łączy się z estetyką. W firmie kamieniarskiej NEOLIT doskonale znamy się na nowoczesnych, obowiązujących trendach, więc jeśli szukasz idealnego parapetu z granitu – dobrze trafiłeś!

Jesteśmy zakładem kamieniarskim, który kontynuuje rodzinną tradycję, specjalizując się w tworzeniu najwyższej jakości nagrobków oraz rozwijając inne usługi kamieniarskie. Jedną z nich jest produkcja i montaż parapetów z granitu w mieście Gorzów Wielkopolski oraz w okolicy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając nie tylko o najwyższą jakość dobranych materiałów, ale również zapewniając doskonałą precyzję wykonania, zarówno jeśli chodzi o parapety wewnętrzne, zewnętrzne oraz inne realizacje kamieniarskie. Dlaczego warto wybrać parapet z granitu i skorzystać z naszych usług? Materiał ten łączy w sobie piękno i wytrzymałość, a po odpowiedniej obróbce potrafi służyć latami, nadając szyku pomieszczeniom lub elewacji budynku.

Parapety kamienne – piękno i wytrzymałość

Ze wszystkich naturalnych materiałów, szczególnie granit przeznaczany jest na solidne parapety zewnętrzne lub wewnętrzne. Ich rola w domu, jak też poza nim, jest nie do przecenienia. Solidnie wykonane uświetnią i dopełnią ramę okna. Parapety zewnętrzne stanowią część warstwy ochronnej domowej elewacji, będąc przy tym podłużną podpórką dla wystawki roślin doniczkowych. Parapety wewnętrzne zaś regulują przepływ powietrza we wnętrzu, jako że instalowane są bezpośrednio nad grzejnikiem, pod wnęką okienną. Na parapety nadaje się w zasadzie dowolny kamień: trawertyn, wapień, gnejs i piaskowiec, ale to granit cieszy się (w pełni zasłużenie) największą popularnością.

Wybierając parapet kamienny warto pamiętać, że wiele skał jest porowatych, więc występuje w ich przypadku podciąganie kapilarne cieczy. Na zewnątrz sprawdzi się zatem granit, podczas gdy piaskowiec już nie. Wysokiej jakości parapet granitowy w szczególności kojarzy się z trwałością – odporny na zarysowania, a przy tym na niekorzystne warunki atmosferyczne (promienie UV, opady, wilgoć), więc sprawdzający się w instalacjach zewnętrznych (nasiąkliwość poniżej 0,5 %). Jednocześnie parapety zewnętrzne są w stanie wytrzymać duże obciążenia.

Interesującą właściwością granitu zastosowanego we wnętrzu jest jego izolacja akustyczna, co przy uszczelnionych oknach pozwala skutecznie wygłuszyć mieszkanie przed hałasami dobiegającymi z ulicy, pomimo zamkniętych okien. Okna pozwalają uczynić z kuchni pełnoprawny pokój dzienny, nie przypominający już średniowiecznej ciemnicy, a parapety kamienne mają w tym swój udział, nadając jej stylu i elegancji.

Produkcja parapetów w mieście Gorzów Wielkopolski

Parapety z kamienia to wspaniałe rozwiązanie na lata, które nie traci swojego piękna. Wysokiej jakości parapet uświetni wystrój każdej kuchni oraz każdego stylowego pomieszczenia oraz doda szyku elewacji budynku – w przypadku parapetów zewnętrznych. Będą one również doskonale komponować się będą z wystrojem domowego wnętrza, nadając mu nowoczesny, przestronny charakter. Parapet z granitu przetrwa przez lata, mimo bezpośredniego sąsiedztwa nieustannie otwieranych okien.

W przypadku gdy instaluje się parapety kamienne (zewnętrzne, wewnętrzne) liczy się precyzja i dbałość o detale, gdyż są one wykonane po dokładnym zmierzeniu wnęki okiennej. Ich długość zależy bowiem nie tylko od wymiaru okien, ale i sposobu ich osadzenia. Wybierając parapety granitowe od firmy NEOLIT możesz mieć pewność, że decydujesz się na produkt najwyższej jakości, a wysoka klasa wykorzystywanego przez nas materiału idzie w parze z precyzją wykonania parapetu oraz montażu. Szeroko rozumiane kamieniarstwo jest naszą pasją, a naszą rynkową pozycję w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach zawdzięczamy etyce pracy oraz ogólnej jakości świadczonych przez nas usług.

Gorzów Wielkopolski – wybierz parapety firmy NEOLIT!

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszych produktów. Firma NEOLIT z miasta Gorzów Wielkopolski ma za sobą 30-letnie doświadczenie w dostarczaniu zdywersyfikowanych usług kamieniarskich. Wśród naszych produktów, poza nagrobkami, blatami, schodami, znajdziesz jeszcze parapety wewnętrzne, jak i szeroki wybór parapetów zewnętrznych do zabudowania okien. Wykonany na zamówienie produkt dowozimy do klienta na terenie powiatu gorzowskiego (włączając sam Gorzów Wielkopolski).

Oferujemy również serwis, jak i szereg innych usług. Zapraszamy do kontaktu (Facebook, strona internetowa, telefon), a nasi specjaliści pomogą z odpowiednim wyprzedzeniem uzgodnić szczegóły wykonania i montażu Twojego parapetu. Potrzebne Ci są solidne parapety granitowe? Gorzów jest tym miejscem, w którym znajdziesz idealne dopełnienie okna. Precyzja wykonania i montażu, którą gwarantują nasi specjaliści, jest kluczowym czynnikiem w długowiecznym użytkowaniu. Sprawdź parapety z granitu Gorzów i okolice oraz pozostałe usługi kamieniarskie firmy NEOLIT.

Rodzaje:

Miejscowości: Gorzów Wielkopolski, Deszczno, Kłodawa, Międzyrzecz, Skwierzyna

Przykładowe realizacje parapetów granitowych w Gorzowie Wielkopolskim

KONTAKT

Skontaktuj sie z nami

    Do góry