Schody granitowe Gorzów Wielkopolski

NEOLIT to kamieniarstwo w najlepszym wydaniu! Tworzymy doskonale wykonane, piękne nagrobki oraz układamy kostkę granitową – wytrzymałą i niezwykle estetyczną, ale specjalizujemy się również w innych usługach, takich jak schody granitowe. Te naszej produkcji są niezwykle wytrzymałe i odpoarne na wpływ czynników atmosferycznych, a do tego klasycznie piękne oraz funkcjonalne. Do schodów, tak jak do wszystkich naszych realizacji podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zapewniamy najwyższą jakość.

Schody granitowe, czyli elegancki minimalizm

Oczywistą zaletą, którą niosą ze sobą schody granitowe jest ich elegancki minimalizm. Nowoczesne schody kojarzą się z wypolerowanym na połysk kamieniem wysokiej jakości oraz smukłymi, geometrycznymi kształtami. W konstrukcji schodów zewnętrznych warto postawić jednak na chropowatą powierzchnię, która zimą lepiej będzie opierała się warunkom pogodowym oraz opadom śniegu. Innymi słowy, schody z kamienia o chropowatej strukturze – grotowanej, ciosanej, piaskowanej (jak w przypadku granitu płomieniowanego, mającego własności antypoślizgowe), będą mniej podatne na mrozy i nie będą tak śliskie, jak schody gładkie. Dodatkowo proponujemy również naszym klientom instalację antypoślizgowych pasków – wklejanych bądź piaskowanych w strukturze kamienia.

Schody z granitu uświetnią również wnętrze – to w końcu prawdziwie klasyczny materiał, bardzo luksusowy i prestiżowy. Co więcej, podtrzymywać będą ten standard przez lata, jak na skały magmowe przystało. Fascynujące są także naturalne wzory, jakie przełamują monochromatyczność czarnej (choć nie jest to jedyna odmiana) barwy schodów. Schody dobrze wykonane lub wykończone to przede wszystkim dokładnie sporządzony pomiar oraz wysokiej jakości materiał – obie te zmienne charakteryzują projekty realizowane przez firmę NEOLIT.

Granitowe schody wewnątrz domu? Tak!

Kamień w wystroju wnętrz, jako alternatywa dla drewna, jak demonstrują to najnowsze trendy, nie ogranicza się do jednego typu powierzchni. Wchodzi w dialog z całością wystroju, a jego odmiany funkcjonować mają na zasadzie rymu, pojawiając się w kolejnych wariacjach: kuchennego blatu, okładzin, w łazience, parapetu zewnętrznego, obudowy kominka, schodów. Profesjonalne firmy, takie jak nasza, której małą ojczyzną jest Gorzów Wielkopolski, potrafią rozpoznać te trendy i zachwycić klienta dopasowanym do potrzeb rozwiązaniem, takim jak trwałe i piękne schody.

Schody kamienne – doskonała alternatywa dla schodów drewnianych

NEOLIT z miasta Gorzów Wielkopolski jako uznany producent schodów będących alternatywą dla schodów drewnianych i nie tylko, jest modelowym przykładem firmy, która ma za sobą ponad 30-letnie doświadczenie w branży kamieniarskiej oraz rozbudowaną bazę producentów – stałych współpracowników. Jednak to dzięki zapytaniom naszych klientów, ich sugestiom i zleceniom nieustannie powiększamy i dopracowujemy swoją ofertę najwyższej jakości kamieni naturalnych.

Chociaż Gorzów Wlkp. jest naszą główną siedzibą, działamy na terenie całej Polski. Firma wciąż pozyskuje nowych klientów. Oferujemy sprawdzone produkty o wysokiej jakości. Zapraszamy do obejrzenia katalogu produktów (schodów, parapetów, blatów), w którym znaleźć można nowoczesne kamienne blaty, parapety oraz właśnie schody z kamienia. Warto pamiętać, że schody granitowe to nie tylko alternatywa dla schodów drewnianych, ale kolejna powierzchnia w domu będąca elementem spójnego wystroju wnętrza.

Gorzów Wielkopolski – postaw na lokalność szukając firmy kamieniarskiej

Firmy działające na rynku od lat bacznie śledzą trendy, wzbogacając swoją ofertę o aktualnie popularne rozwiązania. Zobacz, czy w katalogu naszej firmy znajduje się to, czego szukasz. Nawet jeżeli Gorzów Wielkopolski nie jest najbliżej położonym względem Ciebie miastem, najwyższej jakości produkty dostarczamy na terenie całej Polski. Jeśli poszukujesz doskonale wykonanych granitowych schodów jakości, zapraszamy do kontaktu przez formularz na naszej stronie lub telefonicznie. Nie zawiedziemy Cię. U nas znajdziesz perfekcyjnie wykonane schody do swojego domu, bez względu na to, czy zamieszkujesz Gorzów Wlkp. czy inne miasto.

Rodzaje: Schody

Miejscowości: Gorzów Wielkopolski, Deszczno, Kłodawa, Międzyrzecz, Skwierzyna

Przykładowe realizacje schodów w Gorzowie Wielkopolskim

KONTAKT

Skontaktuj sie z nami

    Do góry