kruszywo Gorzów

Kruszywo, grys granitowy Gorzów Wielkopolski

Wysokiej jakości usługi kamieniarskie niosą ze sobą pewną specjalizację w zakresie obróbki materiału. W ciągu ponad 30 lat obecności na rynku wypracowaliśmy w firmie NEOLIT doskonałe techniki obróbki, co pozwala nam na oferowanie klientom nie tylko pięknych nagrobków z granitu, ale również innych elementów wykonanych z tego kamienia, jak blaty czy parapety lub schody. Jedną z naszych kluczowych usług jest również sprzedaż kruszywa, mającego bardzo szerokie zastosowania. Co dla nas szczególnie ważne, oferowany materiał jest najwyższej jakości, do czego przykładamy olbrzymią wagę, gdyż kamieniarstwo to nasza wielopokoleniowa pasja, od tworzenia nagrobków, po sprzedaż kruszywa.

Uznany producent kruszywa w mieście Gorzów Wielkopolski

Firma NEOLIT z siedzibą w mieście Gorzów Wielkopolski oferuje liczne usługi w zakresie sprzedaży kruszywa, jak również inne usługi kamieniarskie. Na naszej stronie znajdziesz duży wybór nagrobków, parapetów czy blatów kuchennych. Prowadzimy sprzedaż różnorodnych kruszyw, w tym dekoracyjnych, które idealnie sprawdzają się do dekoracji ogrodu (obsypywanie oczek wodnych, usztywnianie roślin w ziemi) czy tworzenia tynków mozaikowych (najczęściej drobne, zatopione w masie pochodzenia żywicznego). To jednak nie wszystkie potencjalne zastosowania kruszywa, które doskonale zabezpieczy również ogród przed rozrastaniem się chwastów.

W ofercie znajdują się kruszywa granitowe, grys granitowy, wyróżniający się chropowatą powierzchnią i ostrymi brzegami. Ze względu na wytrzymałość sprawdza się przy podjazdach, będąc odpornym na ścieranie. Z uwagi na nadawaną mu barwę istnieje również możliwość wykorzystania go do dekoracji ogrodów lub alejek parkowych. Kruszywo granitowe zastosować można w dekoracji nagrobka. Podobnie jak łączenie materiałów w dekoratorstwie, tak płyta nagrobna w czarnym kolorze będzie tworzyć ciekawy efekt z ozdobą z kruszywa – żwirem czy grysem wysypanym w formie alejki, przekładając się na estetycznie monochromatyczny efekt wizualny.

Czym jest kruszywo?

Według polskiej normy rozróżnia się trzy grupy asortymentowe kruszywa, do których zaliczają się odpowiednio takie rodzaje kruszyw, jak: piasek i piasek łamany, żwir, grys i grys z otoczaków, oraz sortowana mieszanka kruszywa naturalnego (a także łamanego i z otoczaków). Żwir, grys, grysik, tłuczeń, kliniec, pył, to sypkie materiały budowlane, które nadają się idealnie jako zaprawy, podsypka, bądź do produkcji betonów. Dodajmy kolor, a zyskają walory dekoracyjne i poza zastosowaniem przy budowie dróg, wykorzystać można je będzie także do ubarwienia ścieżek, alejek, ogrodów. Odporne na czynniki atmosferyczne i wytrzymałe na uszkodzenia kruszywa stanowią cenny materiał także dla klientów indywidualnych. Poszukując wysokiego jakościowo produktu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą NEOLIT.

Mnogość potencjalnych zastosowań kruszywa sprawia, że jest to bardzo uniwersalny materiał, mogący na wielu płaszczyznach ozdobić dom, przestrzeń wokół niego oraz nagrobki bliskich nam osób. Naszym klientom oferujemy wyłącznie najwyższej jakości surowiec. W ten sposób realizujemy wszystkie nasze usługi kamieniarskie, dzięki czemu dziś jesteśmy jednym z liderów w naszej branży, nie tylko w Gorzowie Wielkopolskim, ale i w skali ogólnopolskiej – nie ograniczamy bowiem naszej działalności w zakresie sprzedaży kruszywa i innych produktów do jednego miasta.

Jakość kruszywa drzemie w lokalności!

Nasza firma wykorzystuje lokalne kruszywo. Warto przekonać się, w jak dużym stopniu zakłady w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego stosują granit wydobyty ze strzegomskiego kamieniołomu. Zachęcamy też do przejrzenia katalogu naszych produktów. Firma NEOLIT prowadzi sprzedaż kruszywa idealnie nadającego się na ozdobę ogródka. Pełnimy usługi w zakresie architektury sepulkralnej, jak również wykończeń do domu (schody, parapety, blaty kuchenne). Z miasta Gorzów wysyłamy swoje produkty na cały kraj.

Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i chętnie sprostamy nawet nietypowym zamówieniom na różne rodzaje kruszywa. Napisz do nas – podejmiemy wyzwanie! Przy ponad trzydziestu latach doświadczenia NEOLIT jest rozpoznawalnym, cieszącym się uznaniem przedsiębiorstwem. Gorzów Wielkopolski, Polska, świat – wieść o naszych realizacjach zatacza coraz większe kręgi. Wypróbuj nas i Ty!

Rodzaje: kruszywo, grys granitowy

Miejscowości: Gorzów Wielkopolski, Deszczno, Kłodawa, Międzyrzecz, Skwierzyna

Przykładowe kruszywo, grys granitowy

KONTAKT

Skontaktuj sie z nami

    Do góry