Kostka granitowa Gorzów Wielkopolski

NEOLIT specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych nagrobków, kontynuując rodzinne tradycje kamieniarskie. Jedną z naszych najważniejszych usług jest sprzedaż i układanie kostki granitowej. To bardzo wdzięczny materiał, który z powodzeniem sprawdza się w przydomowych zastosowaniach, ale również od lat zdobi nagrobki, sprawiając że przestrzeń wokół nich jest uporządkowana, a przy tym wyjątkowo estetyczna.

Kostka granitowa – jak ją układać?

Chodnik wokół domu czy wokół nagrobka ułożony z równo przyciętych kostek granitowych to wyraz dbałości o szczegóły. Ponadto, kamień naturalny w postaci kostki granitowej surowo-łupanej ma właściwości antypoślizgowe, dlatego kostką wykłada się chodniki, podjazdy, ścieżki. Podział kostek granitowych na trzy grupy przebiega pod względem wielkości, a zatem i przeznaczenia: duża (120-220 mm), mała (70-100 mm) i najmniejsza, mozaikowa (40-60 mm) – jednak ta ostatnia nie jest rekomendowana do wykładania nią dróg.

Układanie z kostki brukowej lub granitowej – jak w tej sytuacji – własnego obejścia to temat na osobny poradnik. Warto poprzedzić je rozpisaniem prac i projektem kompozycji, zmierzeniem różnicy poziomów, uwzględnieniem spadków terenu. W tym celu warto zapoznać się z profesjonalnymi poradnikami w sieci – jeśli oczywiście ktoś planuje ułożyć kostkę samodzielnie. Co ciekawe, kostka granitowa nie musi koniecznie być szara – wykonywane są też w kolorach czerwonym, różowym, żółtym, czarnym. Czarna kostka granitowa podkreśla krawędzie, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykreować dowolne wzory. Oznacza się nią ścieżki. Murki wykonuje się z kostki surowo-łupanej, bądź surowo-ciętej (alejki ogrodowe), a na chodniki przeznaczyć należy już cięto-łupaną (sześcienna, prostopadłościenna).

Wszystkich poszukujących prawdziwie profesjonalnych usług kamieniarskich, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz doświadczony zespół nie tylko doradzi w zakresie wyboru najlepszego materiału, ale również wykona usługę układania kostki z najwyższą dokładnością, zarówno na Twojej posesji, jak i wokół wybranego nagrobka. Precyzja i najwyższa jakość są dla nas najważniejsze, gdyż od lat stanowią o rynkowej pozycji firmy NEOLIT.

Kostka z granitu w Gorzowie Wielkopolskim i nie tylko

Operując na całą Polskę z miasta Gorzów, nasza firma prowadzi sprzedaż różnorodnych artykułów z kamienia naturalnego, a jednym z nich jest właśnie kostka granitowa. Na naszej stronie internetowej znajdziesz pełną ofertę wykonywanych przez nas usług, wykorzystywanych materiałów, a także zakres, w którym prowadzimy serwis. W razie pytań lub pomysłów odbiegających od standardowych realizacji prosimy o kontakt – do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, oferując niezwykle konkurencyjne rozwiązania.

Prowadzimy sprzedaż nie tylko w Gorzowie oraz okolicy, ale posiadamy również bazę klientów poza granicami kraju. Dla większości klientów kostka granitowa najprzydatniejsza będzie w ogrodzie. Jakże pięknie wygląda obejście wykonane z kamienia naturalnego, prawda! Co jednak ważne, zajmujemy się układaniem kostki granitowej również wokół nagrobków, co pozwala na ich upiększenie oraz uporządkowanie przestrzeni wokół nich. Szukając usługi jaką jest układanie kostki – Gorzów ma jedną firmę będącą absolutnym liderem rynku i jesteśmy nią właśnie my!

W ramach naszych usług kamieniarskich oferujemy także płyty granitowe. Przeglądając naszą stronę, znajdziesz pełną ofertę sprzedaży: kostka granitowa, płyty granitowe, kruszywo, usług, a także właściwości danych materiałów. Zobacz katalog produktów i wybierz odpowiadający Ci rozmiar, kształt i kolor kostki spośród palety dostępnych kolorów do wykonania wymarzonej mozaiki. Jeśli chodzi o układanie kostki granitowej – Gorzów nie zna lepszej firmy niż NEOLIT!

Kostka granitowa dopasowana do potrzeb klientów!

Na stronie naszego serwisu znajdziesz nie tylko produkty oraz pełen zasób informacji, ale i odnośniki do poradników, jakie pomogą opanować układanie kostki z granitu. Nasza firma nieustannie wprowadza zmiany (prawa rynku), które mają na celu przyspieszyć proces składania zamówienia, ułatwić korzystanie z serwisu. W trosce o klienta nasza oferta została w ostatnich latach znacząco rozbudowana, ale jeśli chcesz zapytać o konkretne produkty, dane materiałowe bądź którąś z usług, które oferujemy lub też zwyczajnie zasięgnąć informacji u źródła, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego (telefon, strona internetowa, Facebook).

Zadaj nam pytanie, zapytaj o poradę – pragniemy, by klient był w pełni usatysfakcjonowany. W celu złożenia zamówienia zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Mając komplet danych będziemy mogli zrozumieć charakter projektu, w którym zastosowana ma być kostka granitowa. Gorzów Wielkopolski, jako największe miasto w regionie, ma silną konkurencję, jednak nasza oferta obejmuje także umiejętność doradzenia w zakresie konkretnej usługi klientom, którzy w temacie układania kostki pozostają nowicjuszami. Nam także zależy, aby Twój ogród zachwycał urokiem kamieni, a w tym pomoże nasza kostka granitowa znana na cały Gorzów Wielkopolski oraz zespół doświadczonych specjalistów.

Rodzaje :

Miejscowości :

Przykładowe realizacje

KONTAKT

Skontaktuj sie z nami

    Do góry