Dzisiaj zakończyliśmy wszystkie zlecenia na cmentarzach.

Zawsze się to udaje zrealizować, co cieszy całą brygadę firmy Neolit i daje nieopisaną satysfakcję. Trzeba wszystko dobrze zaplanować, uważać na pogodę i zadbać o najmniejszy szczegół. Jesteśmy zmęczeni tym trudnym sezonem, ale zadowoleni i dumni z naszych realizacji. Mam nadzieję, że efekty naszych prac, tak samo jak nas ucieszą naszych zleceniodawców.

Wierzę, że mimo zamkniętych cmentarzy wszyscy zdążyli odwiedzić groby swoich bliskich, ale nawet jeśli nie to obostrzenia w końcu miną, a nasze produkty są ponadczasowe. Poniżej zdjęcia naszych dzisiejszych realizacji.

Ten rok, tak jak i zbliżające się święto zmarłych było i będzie całkiem inne niż wszystkie do tej pory, ale myślę, że sprostaliśmy wszystkim nowym wyzwaniom dnia codziennego. Wiem, że musieliśmy i potrafiliśmy odnaleźć się w trudnych czasach pandemii i zapewniam, że bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem.

W tym miejscu chciałbym podziękować: wszystkim naszym montażystom, brukarzom, sprzedawcom, pilarzom, pomocnikom, liternikom, kierowcom, pracownikom, hurtownikom, dostawcom i każdemu kto przyczynił się do zamknięcia i sfinalizowania naszych prac. Klientom za zaufanie. Szczególne podziękowania dla Taty. Najlepszego menagera i zaopatrzeniowca. Jego doświadczenie, charakter i oddanie firmie daje masę pozytywów i wysoki poziom oferowanych przez Neolit usług.

Dziękuję. Bez nich Neolit by nie istniał.

Nasi najlepsi pracownicy mają teraz zasłużony urlop.

02.11 biuro otwarte. Pierwszy listopada to dla Brygady RR nie koniec roku a jedynie krótka przerwa.

Zapraszamy o standardowych godzinach

pon-pt 10-16 sob 10-14

Zachęcam do kontaktowania się drogą mailową i telefonicznie.

Zapraszamy też do punktu sprzedaży, gdzie przestrzegamy wszelkich zaleceń dotyczących dezynfekcji i dystansu oraz bezpieczeństwa związanych z pandemią.

Teraz na pewno terminy na kuchnie, blaty, parapety i wszelkie elementy granitowe będą jeszcze lepsze.

Pozdrawiam

Michał Górecki

5/5 - (1 vote)
Do góry