W końcu się udało! Dzisiaj postawiliśmy pierwsze niezależne kolumbarium jednorodzinne.

W tym miejscu należy wytłumaczyć co to jest. Kolumbaria – są to wyjątkowe budowle – pomniki, które przeznaczone są do składania urn z prochami. W pochówku pokremacyjnym istnieje możliwość umieszczenia urny w ścianie – kolumbarium. 

W przypadku naszego projektu są dwie nisze, a w każdej możemy umieścić cztery urny. Jest to zarazem miejsce pochówku jak i nagrobek – ściana pamięci. Robiliśmy już takie projekty na innych cmentarzach. W Gorzowie dość długo czekaliśmy na pozwolenie zarządcy cmentarza. Po wspólnych ustaleniach i dyskusjach dostaliśmy zgodę. Cmentarz wyznaczył cały rząd na nowej kwaterze na taką zabudowę. Uważamy, że to genialny pomysł. Kolumbarium zazwyczaj jest to grób zbiorowy. Na cmentarzu w Gorzowie od dzisiaj klient ma możliwość na więcej prywatności i indywidualności przy tego typu realizacjach. Jest możliwość postawienia swojej ławeczki, wazonu oraz położenia polbruku. Ponadto Klienci mają wiele możliwości jeżeli chodzi o obudowę kolumbarium. Jest możliwość stosowania różnych kamieni, jego kolorów i faktur. Ceny są mocno zróżnicowane, ponieważ zależą od rodzaju kamienia, grubości oraz galanterii.

Zapraszamy do współpracy firmy pogrzebowe, kamieniarskie, ale także klientów indywidualnych. Posiadamy odpowiedni sprzęt, narzędzia oraz doświadczenie i jesteśmy w stanie, w razie potrzeby postawić kolumbarium w przeciągu jednego dnia.

Firma Neolit wychodząc na przeciw oczekiwaniom zleceniodawców proponuje nowe rozwiązania i daje wiele ciekawych możliwości przy cieszących się coraz większą popularnością pogrzebach kremacyjnych.

Zajmujemy się także liternictwem. Więc wykonanie napisu na płycie zamykającej też jest w naszej ofercie.

Dziękujemy zarządowi cmentarza w Gorzowie, pracownikom oraz wszystkim zaangażowanym w realizację.

Oceń post
Do góry