Minął pierwszy listopada czyli tradycyjnie już jak co roku musi być post!

Troszkę po to, żeby się pochwalić, ale też po to, żebyście mogli dowiedzieć się jak wiele pracy, zaangażowania i energii oraz serca wkładamy w swoją pracę, a także ile osób jest zaangażowanych w powstanie każdej realizacji, że wszyscy dbamy nawet o najdrobniejszy szczegół. No i przede wszystkim musicie wiedzieć, że zawsze wywiązujemy się ze swoich zleceń i obietnic oraz dotrzymujemy słowa!

Chcę żebyście wiedzieli, że lubimy swoją pracę, ale w październiku towarzyszy nam wiele emocji wyrzeczeń, walki z pogodą, słabościami i różnymi przeciwnościami losu, a było trochę awarii niestety. Wszystko po to, żeby zdążyć oraz żeby zlecenia były wykonane na najwyższym poziomie.

Oczywiście wszystko się udało, każde zlecenie, nawet najmniejsza przyjęta przez nas praca została wykonana. Zawsze jest stres i troszkę nerwów, ale pracujemy od rana do nocy, po to żeby każdy klient, który nam zaufał nie żałował Swojej decyzji.

Więc podziękowania chcę zacząć od Żony, która zawsze mnie wspiera, pomaga i rozumie, że w październiku trzeba pracować często od rana do wieczora. Dziękuję za wszystko!

Podziękowania dla rodziny najbliższej, oni zawsze pomogą jeśli trzeba.

Tato – Ty wiesz! jesteś super Gość.

Jest mi niezmiernie miło i jestem szczęśliwy, że tak jak w życiu osobistym, tak i zawodowym otoczyłem się ludźmi, którzy są szczerzy, pracowici, kreatywni i zawsze dotrzymują słowa, rozumieją i szanują naszą branżę, a swoją wiedzę i zaangażowanie dokładają do każdego projektu, nawet jak już czasami brakuje sił.

Nie sposób tutaj wymienić wszystkich: monterów, brukarzy, operatorów, sprzedawców, literników, dostawców, rzeźbiarzy, hurtowników, projektantów, ale każdy kto dołożył chociaż małą cegiełkę do efektu końcowego – dziękuję, że możemy to robić razem!

Brygada RR to najlepsza brygada jaką możecie spotkać!

Nawet jak czasami przydarzy nam się jakaś poprawka czy pomyłka, to wszystko zawszę można naprawić, a my się tego nie boimy, nie wstydzimy i od tego nie uciekamy, co myślę, że nas wyróżnia.

Na koniec chciałem, życzyć sobie i Wam, żebyśmy mogli zwolnić i mieć więcej czasu wolnego dla rodziny, znajomych, więcej spokoju, mniej nerwów i stresu, za to więcej szacunku, życzliwości oraz dobrego nastawienia do drugiego człowieka, zwłaszcza w tak trudnych czasach.

Warto być miłym i pozytywnie postrzegać świat! A czasami mam wrażenie, że tego na co dzień nam brakuje.

Emocje już opadły.

To nie jest podsumowanie roku, więc troszkę odpoczywamy, ale pogoda piękna więc od jutra ruszamy dalej, z następnymi realizacjami i montażami. Już się pojawiają nowe pomysły, więc będzie się działo.

Zapraszamy!!! Gorzów Wielkopolski, ul. Żwirowa 4a

Dziękuję klientom za zaufanie, a Brygadzie RR i rodzinie, że jest ze mną zawsze.

Michał Górecki

Oceń post
Do góry