Jesteśmy bardzo dumni i zadowoleni, że możemy współpracować z profesjonalistami i jednymi z najlepszych w swoim fachu. Dzięki naszym przyjaciołom wiemy, że idziemy we właściwym kierunku, co pokazuje zadowolenie naszych klientów z efektów także ich pracy.

Gamarstone Design odpowiada w naszej firmie za tworzenie niesamowitych projektów. Firma od zadań specjalnych. Potrafi pokazać klientowi wszystko to co my możemy wykonać. Daje możliwości zmiany koncepcji przed podjęciem ostatecznej decyzji inwestora.

Co zmienić? jak to będzie wyglądać? czy to dobre połączenie kolorystyczne? W naszej firmie nie ma wątpliwości. Wszystko można zobaczyć przed montażem. Nie tylko nagrobki, ale także schody, parapety, kolumbaria, czy inne pomniki. Można projekt pokazać rodzinie i wspólnie się zastanowić.

Ponadto nasz partner jest niesamowitym projektantem i jako jedyni w rejonie dysponujemy gotowymi wyjątkowymi i niepowtarzalnymi wzorami zastrzeżonych nagrobków z kilku już katalogów Gamarstone Design.

Podjęcie współpracy z Gamarstone to jedna z lepszych decyzji naszej firmy.

Nasz drugi partner, który odgrywa także niesamowitą rolę to Daniel Wolszon firma eCommerceo, która odpowiada za to, żebyście mogli zobaczyć wszystkie nasze projekty na stronie i nie tylko. Firma ta odpowiedzialna jest także za wygląd i budowę naszej strony. O internecie wiedzą wszystko i zawsze pomogą nam pokazać nowe prace i realizacje. Pomagają wszystko uporządkować i sprawić, żeby było czytelne. Sami też często zaskakują niesamowitymi pomysłami, nowinkami. Zawsze wysłuchają i dopasują działania do naszych, często niecodziennych próśb. Niesamowicie kreatywna drużyna, która odpowiada za nasz szeroko pojęty internet.

eCommerceo odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu.

Razem tworzymy zgrany zespół i myślę, że ta współpraca idealnie wpisuje się w dzisiejsze czasy. Nasza firma dzięki dobraniu najlepszych grafików gwarantuje szybsze i bardziej przejrzyste realizowanie naszych robót. Neolit dziękuję Gamarstone Design oraz eCommerceo za wzorową współpracę oraz za liczne grono zadowolonych klientów – to nasza wspólna zasługa. Wiemy, że razem możemy wszystko – sprawdźcie sami!

Oceń post
Do góry