Niewątpliwie najbardziej gorący okres w branży kamieniarskiej już minął. Dla nas koniec października to nie koniec roku, więc już od poniedziałku meldujemy się w komplecie na swoich stanowiskach. Biuro już pracuje i czeka na naszych nowych partnerów.

Kolejny 1.11 już minął, a my po raz kolejny możemy się pochwalić, że pomimo jak zawsze różnych niesprzyjających warunków wykonaliśmy nasze nawet najmniejsze zlecenia co do jednego. Deszcz, kiepska pogoda, wcześniej zamknięty cmentarz w Gorzowie i różne inne nieprzewidziane okoliczności nie były nam w stanie przeszkodzić. Brygada RR zawsze na pierwszym miejscu stawia wywiązanie się z umowy i walkę o spełnienie życzeń naszych klientów. Myślę, że kolejny raz możemy być z siebie dumni, bo dla nas nie ma niemożliwego, co daje niesamowitą satysfakcję, a zadowolenie zleceniodawców daje nam dużego kopa i napędza do dalszego działania w ciężkich chwilach.

Nie byłoby to wszystko możliwe bez tak zgranej drużyny. Jesteśmy dumni, że skupiamy w naszej firmie tak wykwalikowanych i pozytywnych ludzi. Muszą być podziękowania bo Oni na to zasługują.

Trzeba wyróżnić tu:

Dział sprzedaży, naszych opiekunów klienta, którzy są w stanie zrozumieć potrzeby każdego, pomóc podjąć decyzje, podpowiedzieć, doradzić, a później swoje wizje przekazać na warsztat.

Nasz dostawca, najbardziej pozytywny człowiek jakiego znam, co często potwierdzają nasi klienci – Tata, który często odpowiada za dostawę i wybór najlepszych płyt i materiału. Człowiek orkiestra – potrafi załatwić wszystko. (dzięki Tato!)

Teraz Oni prawdziwi profesjonaliści czyli nasz warsztat. Potrafią wyciąć wszystko i nadać każdy kształt.

Liternicy – wydaje się prosta sprawa, ale to też są prawdziwi artyści co widać po naszych projektach.

Dalej produkt trafia do montażystów, a to u nas też Panowie od zadań specjalnych. Poradzą sobie w każdych warunkach i w każdym terenie.

Osób zaangażowanych w powstanie naszych produktów jest znacznie więcej:

Projektanci, kierowcy, dostawcy, specjaliści od wazonów, galanterii, narzędzi, betoniarnie, zaprzyjaźnione hurtownie i zakłady.

Jestem dumny, że mogę z Wami pracować. Dziękuję, że mogę zawsze na Was liczyć.

Specjalne podziękowania dla Żony, która rozumie trudy prowadzenia działalności oraz dużo pomaga graficznie. (pozdrowienia dla całej rodzinki)

Neolit to nie tylko nagrobki!

Robimy także ekshumacje, grobowce, krypty, kolumbaria, renowacje, polbruki, płytki, kostkę granitową, grys, parapety, blaty, schody, elementy granitowe, wszelkie usługi kamieniarskie i liternictwo…

Często towarzyszy nam dużo nerwów i stresu, ale pokazuje to tylko, że bardzo nam zależy, a mimo to naszej pracy nie zamienilibyśmy na żadną inną. Kamieniarstwo to nasza pasja!

Już za chwilę wracamy z nową energią, pomysłami i projektami!

Możecie podglądać nas na Facebooku, Instagramie i TikToku.

Oceń post
Do góry